Z ogromną radością zapraszamy Cię do udziału w Letnim Kursie Interwencji Kryzysowej
Jeżeli ważne jest dla Ciebie skuteczne i etyczne wspieranie osób w kryzysie – jesteś we właściwym miejscu.




Jeśli chcesz w krótkim, ale intensywnym czasie zdobyć praktyczne umiejętności pracy z osobami w kryzysie, opierając się na ACT, współczuciu i współczesnych metodach pracy z traumą, zapraszamy Cię z otwartością i życzliwością.

Cześć mam na imię Natalia
z wykształcenia jestem dr n. społ. w dyscyplinie psychologii, cert. psychoterapeutką, superwizorką, interwentką kryzysową i specjalistką przeciwdziałania przemocy.
CZYTAJ WIĘCEJ O MNIE
Moją wartością jest tworzenie świata lepszym miejscem do życia (oczywiście w ramach moich możliwości). Mam na to dwa sposoby: prowadzę sesje psychoterapii, interwencji kryzysowej i superwizji oraz szkolę w tych obszarach osoby zawodowo wspierające ludzi w trudnościach związanych ze zdrowiem psychicznym.
Wiele lat pracowałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Od ponad 8 lat tworzę i odpowiadam za program merytoryczny studiów podyplomowych Kryzys i Interwencje Kryzysowe na Uniwersytecie SWPS.
Wierzymy, że ten kurs może być początkiem wartościowej drogi – zarówno dla Ciebie, jak i dla osób, którym będziesz pomagać.
CO OTRZYMASZ W RAMACH KURSU:
Udział w Letnim Kursie Interwencji Kryzysowej (100 h szkoleniowych).
Dostęp do platformy z narzędziami i materiałami kursowymi przez 6 miesięcy od rozpoczęcia kursu.

wsparcie merytoryczne

wsparcie praktyczne

wsparcie rozwojowe

SPRAWDŹ, CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE:
To właśnie z myślą o takich potrzebach stworzyłam ten kurs.
Jeśli odnajdujesz się w tym opisie, serdecznie zapraszam!
MODUŁY MERYTORYCZNE
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Kurs przewiduje cztery dwudniowe zjazdy weekendowe (dwa zjazdy stacjonarne i dwa zjazdy w formie online), oraz pracę własną i materiały/nagrania do zapoznania się przed lub po zjeździe z danego obszaru, łącznie 100 godzin.
zjazdy stacjonarne – Wrocław ul. Parkowa 42/1
zjazdy online – platforma Zoom.
27-28.06.2025 stacjonarnie
19-20.07.2025 online
23-24.08.2025 online
20-21.09.2025 stacjonarnie.
Obowiązuje limit miejsc – maksymalnie 16 osób.
3600 zł (zawiera podatek VAT 23%)
W sytuacjach od nas niezależnych terminy, osoby prowadzące oraz forma zajęć mogą się zmienić.
Kolejność zjazdów zostanie przedstawiona przed pierwszym spotkaniem,
CZEGO DOWIESZ SIĘ W RAMACH KURSU:
OPINIE O KURSACH INTERWENCJI KRYZYSOWEJ, KTÓRE WCZEŚNIEJ PROWADZIŁAM:
JAK DOŁĄCZYĆ?
1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj:
2. Poczekaj na e-mail z informacją zwrotną.
3. Decyzja o zakwalifikowaniu jest uzależniona od kolejności zgłoszeń oraz merytorycznej oceny informacji zawartych w formularzu.
Regulamin kursu: Pobierz regulamin
Masz pytania?
Napisz: rozwojowo@itpb.pl lub zadzwoń: 511-322-117

Miło nam będzie, jak razem z nami weźmiesz udział w tej edukacyjno-rozwojowej przygodzie, której celem jest czynienie świata lepszym, poprzez skuteczne wsparcie osób w kryzysie.
TRENERKI

dr Natalia Liszewska
jestem certyfikowaną superwizorką i psychoterapeutką terapii poznawczo-behawioralnej, interwentką kryzysową.
Czytaj więcej
Wraz z grupą psychoterapeutów/ek tworzę Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuję jako wykładowczyni w Katedrze Zdrowia i Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS. Mój obszar pracy dydaktycznej dotyczy Interwencji Kryzysowej w pracy z osobami w kryzysie żałoby, przemocy i choroby. W swojej pracy korzystam z wielu podejść, łączę terapię poznawczo-behawioralną z nurtem systemowym, bliskie są mi podejścia Trzeciej Fali CBT, fascynuje mnie ACT i Self-Compassion. Dodatkowo ukończyłam Kurs Przeciwdziałania Przemocy, Kurs Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych oraz Terapii EMDR. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie autentyczność, akceptacja, relacja, skuteczne metody i poczucie humoru.

dr Agata Kołodziejczyk
doktor nauk medycznych, specjalistka psychologii klinicznej, psycholożka, psychoonkolożka, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna (nr 1356).
Czytaj więcej
Od 2016 roku pracuje z pacjentami Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu oraz ich bliskimi. Asystentka w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz grupy terapeutyczne (przede wszystkim trening umiejętności DBT). Efekty prac badawczych na bieżąco publikuje w czasopismach branżowych. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego. Współpracowała ze stowarzyszeniami i fundacjami zajmującymi się pacjentami chorującymi onkologicznie m. in. Fundacją Rak „n” Roll i Onkologika. Prowadzi warsztaty, wykłady i zajęcia grupowe dla pacjentów, ich bliskich oraz przedstawicieli zawodów medycznych- lekarzy, psychologów i in. W pracy terapeutycznej wykorzystuje metody klasycznej terapii poznawczo – behawioralnej, terapii systemowej oraz DBT. Założycielka centrum psychoterapii “w Kamienicy” we Wrocławiu.

Natalia Łukaszuk
psycholożka, dyplomowana psychoterapeutka w nurcie humanistycznym i certyfikowana terapeutka traumy metodą Somatic Experiencing.
Czytaj więcej
Prowadzi terapię indywidualną dla osób dorosłych w języku polskim i angielskim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Badań nad Skutecznością Psychoterapii na Uniwersytecie Strathclyde jako psychoterapeuta i pracownik naukowy oraz w Cruse Berevement Care Scotland wspierając osoby przeżywające żałobę oraz wspierała osoby z diagnozą zburzeń psychicznych w ramach opieki środowiskowej w Scottish Association for Mental Health. Uczestniczka licznych szkoleń m.in. pracy z traumą, tworzenia poczucia bezpieczeństwa klienta w terapii, Kursu Mindfullnes wspomagającego redukcje stresu, Kursu interwencji i prewencji samobójstw (ASIST I safeTALK, Szkocja), Specjalistycznego kursu o żałobie i stracie oraz uzyskała Certyfikat Brytyjskiego Towarzystwa Focusingu – umiejętności Focusingu – Moduł 1-5.

Katarzyna Stefańska
psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, certyfikowana interwentka kryzysowa Fundacji Critical Incident Stress Foundation ICISF, USA.
Czytaj więcej
Od wielu lat pasjonuje ją praca z dziećmi i młodzieżą. Szkolenie w zakresie psychoterapii odbyła na 4-letnim kursie Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Tercognitiva w Krakowie oraz Kursie Terapii Systemowej w WTTS. Ukończyła także roczny kurs terapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży w „Poza Schematami”, Studia podyplomowe z zakresu Interwencji Kryzysowej oraz kurs Schema Therapy for Children and Adolescents (ST-CA). Prowadzi psychoterapię, interwencję kryzysową względem dzieci i młodzieży w ramach prywatnej praktyki, gdzie w wspiera dzieci w kryzysie żałoby, utraty oraz kryzysu przemocy. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi”, Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, Oddziale Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży.